Hesabınız var mı ? Giriş yapın | Yeni üye ? Kayıt olun
Yolcu sayısı

Bodrum Otelleri

Her tarza uygun

Bodrum'da her tarza uygun oteller bulabilirsiniz, en iyi bodrum otellerinden 5 yıldızlı lüks oteller'e, her şey dahil oteller 'den en ucuz bodrum otellerine kadar her stil ve her bütçeye uygun yüzlerce otel, pansiyon, resort ve tatil köyü bulunuyor. Yazın, özelikle temmuz ve ağustos aylarında çok kalabalık olacağından otel, oda fiyatları daha pahalıdır, tatil planınız esnek ise haziran veya eylül ayı daha ekonomik ve keyifli olabilir.

Yazı,Bodrum'da geçirmenin en harika yönlerinden biri köy ve şehir hayatını bir arada yaşamaya olanak veriyor olması ve herkese bir şeyler sunabilmesi. Bodrum, yaz aylarında deniz, kum ve güneş için mükemmel bir yer, diğer mevsimlerde ise sahil kasabası sıcaklığında.

 

Keşfedin. Doğadan ilham alın

Bodrum'un begonvil çiçekleriyle süslü mandalina bahçelerinde bulunan taş duvarlı müstakil evler, evlerin içlerini serin tutmak için beyaz renk kireç badanayla boyanması sebebi ile beyaz evler olarak adlandırılmaktalar.

Tatil cenneti, seneler önce 1977 yılında büyük sanatçı Zeki Müren'in aldığı evi ve son yıllarını burada geçirmesi ile herkesin ilgisini çekmeye başlıyor. Sanatçı'nın evi 2000 yılında müze olarak halka açıldı ve her yıl yüzbinlerce kişi tarafından ziyaret ediliyor. Sanatçı'nın anısına, her doğum ve ölüm yıl döneminde konser ve etkinlikler düzenleniyor.

El değmemiş doğasıyla birbirinden güzel koylar, doğayla yeniden iletişim kurmak için harika bir fırsat sunuyor Bodrum'da yapılabilecek en güzel şeylerden biride size özel kiralık bir yat ile masmavi sular üzerinden seyir edip birbirinden güzel koyları keşfetmek. Üstelik bunu yapmak düşündüğünüzden kolay ve güzel.

 

Bodrum barlar sokağı. Parti devam ediyor !

Kulüpler eğlenceyi sokaklara taşıyor Yaz aylarında bodrumun birçok bölgesinde partiler devam ediyor. Gündüzleri deniz, kum ve güneş ile plajlar, akşamları ise şehrin birçok bölgesinde bar ve kulüpler eğlenceyi sokaklara taşıyor. Gümbet bölgesinde, barlar sokağındaki Kulüplerde bir gece geçirmek, gece hayatını sevenler için olmazsa olmaz haline geldi. Geceyi sade bir yemek ve dışarda geçirmeyi tercih edenler için ise kafe ve restoranların masa ve sandalyelerini parke taşlı yollara dizdiği bodrum marina bölgesi canlı bulunuyor.

Sabah uyandığınızda fırından yeni çıkmış sıcacık ekmek, yöresinden gelen tamamen organik ve farklı tatlara sahip reçel, meyve, sebze, yumurta ve çok daha fazlasını sofranızda görebileceğiniz mükemmel bir kahvaltıyla güne başlayın.

Bodrum'daki yerel girişimci halk, evlerinin bir bölümünü kahvaltı salonlarına çevirip güzel kahvaltı sofraları kuruyor. Bazıları ise taze ve organik gıda için bahçelerinde sebze, meyve, yumurta ve süt gibi ürünleri kendileri yetiştiriyor.