Hesabınız var mı ? Giriş yapın | Yeni üye ? Kayıt olun

Hikayemiz

Biz öncü bir seyahat şirketiyiz, Bir rezervasyon sitesi ile yapabileceklerinizi yeniden tanımlıyoruz.  İster İzlanda'da romantik bir konaklama, ister kayak tatili, ister Afrika'daki heyecanlı bir safari olsun, unutulmaz seyahat deneyimleri için ilham veriyoruz. Seyahatlerinizi anlatmak isteyeceğiniz hikayelere dönüştürmek için her zaman bir adım ileri gidiyoruz ve yeni maceralar için hiç durmuyoruz.

sun

 

sun

Parlak bir vizyon

Benzersiz seyahat deneyimleri

Avrupa, Asya, Amerika, Afrika ve Ortadoğu'da 170 ülkede yüzbinlerce Otel, Pansiyon, Resort ve Tatil köyüne ev sahipliği yaparak daha iyi bir rezervasyon deneyimi. 700'den fazla havayolu için online uçak bileti, 30.000'e yakın Nokta'da ayrıcalıklı transfer hizmeti, yüzlerce araç kiralama markası ile daha iyi fiyatlarla araç kiralamayı parmaklarınızın ucuna getiriyoruz.Üstelik bu kadarla da kalmıyoruz 600'den fazla Şehir için 12 dilde seyahat rehberi hizmeti sunarak, keşfetmenizi kolaylaştırıyoruz..

 

 

Değerlerimiz

Her zaman daha fazlası için.

İsteseydik, Dünya'nın en iyi tasarımcıları ile çalışıp tasarım harikası bir web sitesi yapabilirdik ancak bu amacımıza uymazdı. Bize göre, En iyi teknoloji herkesin kullanabildiği teknolojidir. Servislerimizi geliştirirken ve hizmetlerimizi sunarken gizlilik ve güvenlik, tüm süreçlerimizin en önemli parçasıdır. Hizmetlerimizi İsviçre kalite standartlarında sunuyoruz ve bu değerlerden asla vazgeçmiyoruz.

sun